Informační článek aneb s kým máte tu čest

4. may 2016 at 16:28 | Susane S. |  Novinky
Zdravím Vás.
Jelikož tenle blog už nenavštěvují ti co ho navštěvovali dřív (pravděpodobně už ani navštěvovat nebudou), tak jsem se rozhodla se Vám novým návštěvníkům ve zktratce představit.

1. já jako osobnost
Jsem cholerik a flegmatik dohromady. Někdy je semnou dost těžký vyjít. Nerozumím si s většinou lidí kolem sebe. Jelikož se neřadím do většiny. Ve společnosti bývám středem, ne tím stylem, že bych na sebe upozorňovala nebo se snažila na sebe tu pozornost stahovat. Je to tak, že se většinou bavím s lidmi, kteří se nějak extra neprojevují, zatímco já řeknu vše hned a narovinu.

2. já a "lidi"
Jak už je v odstavečku výš, tak si s lidmi moc nerozumím. Jsem nejradši sama, tedy se svým přítelem. Ne že by mi lidi nějak vadili. Vlastně vadí, poslední dobou si dost všímám toho jak jsou někteří jedinci tak jiní a odlišní než já. Nenajdu v nikom podobnost. Proto mi tolik vadí. Ve škole trpím nejvíc, protože tam je lidí opravdu hodně. Snažím se nikoho si nevšímat a hledět si svého. Právě proto mě taky spousta lidí nemusí. Nejsem totiž typ co každého potřebuje řešit a probírat co má novýho a co se o něm právě drbe. Abych pravdu řekla, jsem šťastná, když mě někdo nemá rád. Možná to vyznělo trošku divně. Samozřejmě, že není moc fajn když jste neoblíbení, nebo terčem posměchu. Nemyslím tenhle způsob. Vlastně ani nevím jak to myslím. Prostě mi nevadí když o mě lidi mluví, jaká jsem kráva a jak se s nikým nebavím a jak mě nikdo nezajímá. Je to dá se říct vítr do mých plachet.

3. já a moje koníčky
Nikdy jsem se nijak ničemu extra nevěnovala, nejsem někdo kdo má širokou škálu oblíbených aktivit a koníčků. Jsem lenoch. Sporty mě absolutně nepřitahují, umění mě také neláká, i když si občas jen tak vytáhnu papír a tužku a maluju a maluju. Jeidné co mě opravdu naplňuje je hudba. Do budoucna bych si chtěla pořídit bullteriera a právě v tom se vidím, v tom vidím svůj největší koníček. Ale na to je ještě času...

dog, angel, and animal image

4. fakty o mě
Abych se tu nemusela rozepisovat do nekonečna, tak se vám tu popíšu v několika faktech

- jmenuju se Zuzana
- nemám ráda když mi někdo říká Zuzana
- bloguju už přes 6 let, s přestávkami
- neumím vařit
- ráda bych se to naučila
- nikdo semnou nikdy nemá trpělivost, s ničím
- miluju hudbu
- nejvíc dnb
- nejsem žádnej vysmaženej rychtař
- kouřim trávu
- odsuzujou mě kvůli tomu
- jsem drzá
- někdy jsem vtipná
- ráda spim
- nerada vstávám
- studuju sociální obor
- ale lidi nesnášim

Nechci toho na sebe prozradit hodně, aby jste mi sem potom vůbec chodili. Chtěla bych si nějak získat zase stálé návštěvníky, aby ten můj comeback měl vůbec smysl.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 steel32 | Web | 5. may 2016 at 19:29 | React

háhá, většinu věcí mám stejně :DDD
a hlavně to vaření :DDD

2 Natálie | Web | 6. may 2016 at 14:35 | React

flegmatik a cholerik su taky :D

3 buttercup♡ | Web | 13. may 2016 at 18:28 | React

tu cholerickou část máme společnou, jenom já k tomu druhou povahu napsat nemůžu, jsem prostě čistej cholerik. :D
musím říct, že jsem u tebe poprvé, ale už podle názvu blogu a toho, jak jsi se popsala, sakra holka, vypadá to, že z nás budou dobří blog friends. muahah. :3 :D

4 Sayushka | Web | 23. may 2016 at 21:15 | React

taky neumím vařit :D ale vzhledem k tomu, že bydlím sama, tak se to snažím nějak naučit :D a blogování se též věnuji s menšími přestávkami 6 let :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama