Jedna osoba=mnoho změn

8. february 2015 at 20:26 | Susane S.
Je možné aby jeden člověk, který o vás vlastně nic neví, změnil částečně váš život? Změnil váš pohled na svět, ovlivnil vaše myšlení a aby vám za kratičkou dobu ukázal věci, o kerých jste třeba ani nevěděli? O kterých by vás nikdy nenapadlo přemýšlet? Je možné, aby člověk, kterého vidíte párkrát ve škole, skoro kžadý den si psali, vás nějakým zvláštním způsobem očaroval? Je. Opravdu to možné je. Nedokážu nijak vysvětlit ani popsat, jak se momentálně cítím, je mi dobře, ale nějak jinak dobře. Ještě nikdy jsem v hlavě neměla takový zmatek jako teď. Myšlenky v hlavě mi zůstávájí do úplného vyřešení, většinu z nich odsunu a neřeším je a ony po nějakém čase zase vrátí a já nad tím neskutečně dlouho přemýšlím, aniž bych nějak přišla na nějaké řešení, možná mě nepochopíte, ani se vám nedivím, protože ani já sama se nechápu. Všechno tohle způsobil JEDEN člověk, PÁR řádkama a vzniklo MILION myšlenek. Jedná se o kluka od nás ze školy, je jine než ostatní, je vyspělejší a jeho pohled na svět je neskutečnej. Prostě neskutečnej, nikdo pořádně neví kdo to je, je uzavřenej a jen tak někomu o sobě nic neřekne, od pohledu vypadá jako namyšlenej frajírek, ale přitom jeho osobnost a charakter je obrovský. Jeho teorie o různých věcech, jsou opravdu k zamyšlení, jeho osobnost je jedna velká neznámá, nevím kdo to je, ale hrozně moc ho obdivuji, vlastně ani nevím proč, ale toho člověka opravdu cením, a jsem ráda že jsem někoho takového měla možnost poznat. Nevím jestli jsem o něj zamilovaná, nemiluju ho, necítím lásku, ale touhu. V jeho společnosti jsem nesvá a nervózní, je hustě vyrovnanej, obdivuju jak ho nic nerozhodí a obdivuju jeho intelienci o které většina lidí pochybuje. Nehrozí u něj, že by se stal terčem, protože o něm nikdo nic neví, a nikdo na něj nemůže ničím zaútočit, nedůvěřuje nikomu, nemá opravdové přátelé, je to dobře? Když se nad tím zamyslíme tak asi ano je. Máte klid, nikdo se do vás nesere, nikdo o vás nic neví.

Jsem opravdu zmatená a nevím co pořádně chci. Ale ten člověk na mě má zvláštní vliv, což se mi hodn líbí, umí mě oládat aniž by mi tím ubližoval, umí skvěle manipulovat s mýma citama a dokáže mě snadno prokouknout. Je úžasně pozornej a všímá si každého detailu, další plus. Nevím jestli někdy přijdu na to, co mezi námi je, nebo bude, nevím jestli je to opravdu jen o sexu, nebo jestli v tom budou city, ale chci v tom pokračovat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 D. | Web | 15. february 2015 at 13:57 | React

Myslím, že když budeš pokračovat nic neztratíš ;)

Je to strašně zvláštní, když ti jeden člověk pomotá hlavu a ještě horší je, když se ho nemůžeš zbavit, i když bys chtěla

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama