Jak to rychle začalo, tak to i skončilo

21. december 2014 at 21:11 | Susane S.
Ano, vážně. Jsem to já, ani nevím proč jsem tu tak dlouho nebyla, ale na to abych sem vypsala všechno co se mi za tu dobu stalo, nemám nervy ani sílu. V první řadě, bych vám chtěla oznámit, že s Ondrou už to všechno skončilo... Po 8 měsících mi řekl, že je zamilovanej do sojí nejlepší kamarádky. Najednou jako by se ve mě něco zlomilo a všechny moje city byly pryč. Samozřejmě v podobě slz. Už je to skoro měsíc. Uvědomila jsem si, že být bez něj je nezvyk, jsem teď volná, můžu si dělat co chci a to je to, co se mi nelíbí. Nikdo na mě nedohlíží, o všem rozhoduji sama a nemůžu to s nikým probrat, nikdo mi nepomáhá a hlavně nikdo semnou neusíná. Je to zvláští pocit prázdnoty a zároveň takové svobody. Nevím jestli mi je dobře nebo ne. Ale nejvíc mě mrzí to, že když se jednou za čas potkáme tak nejsme schopní se sobě navzájem podívat do očí, stydí se, vidím to na něm, taky ho to sere, přece na mě nemohl za tak krátkou dobu zapomenout. Myslím si, že když usíná a vidí vedle sebe to prázdné místo (pokud neleží s jeho nejlepší kamarádkou) takl si na mě aspoň na vteřinku vzpomene. Měli jsme dost plánů, které jsme nestihli zrealizovat, některé z nich byly i docela nezrealizovatelné, ale byla sranda když jsme se snažili toho nějak docílit.
Abych to řekla nějak zrkáceně, tenhle pocit jsem nikdy neměla, byl to můj první vážnější vztah, proto moc nevím jak se s tím vypořádat, moc se v tomhle neorientuju, ale vím, že najít někoho podobného, bude těžké, bylo mi s ním opravdu dobře a najednou je to všechno pryč.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Peťul | Web | 7. february 2015 at 16:31 | React

Mrzí mě, že vám to nevyšlo.. Pokud je zamilovaný do své kamarádky, tak se do ní nezamiluje ze dne na den, ne?
Nemůžu popsat jak se cítíš, protože takový pocit jsem nikdy nezažila... Je pořád single a ani mi to nevadí, spíš nechci jít do vztahu, protože bych přišla o tu svobodu..
Věřím, že se z toho co nejdřív dostaneš! :)

2 Clomilka | Web | 7. june 2015 at 19:20 | React

Mrzí mě, že ti vztah nevyšel, ale neboj ono jich ještě bude a najdeš svého prince :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement