Už to nejsem já.

28. december 2013 at 22:24 | Susane S.

Omlouvám se za neaktivitu, ale neměla jsem na blog náladu. Tak píšu až teď. Jinak Vánoce dopadly celkem fajn a moje nálada je pod bodem mrazu. Ach jo, já snad už nenapíšu normální článek, furt to jsou blbosti o tom jak něčim trpím a jak mi něco vadí. Vím, že vás to otravuje, ale já se potřebuju vypsat a jinam než na blog, to nejde. Takže co se vlastně stalo? Už nějaký čas si na sobě všímám dost velkých změn, jinak se chovám, jinak se cítím a hlavně jinak vypadám. Ne že bych provedla nějakou velkou změnu na mém vzhledu, ale snažím se vypadat 'dobře'. Tedy aby na mě nikdo nepoznal jak se vlastně uvnitř cítím. Vlastně mi vadí, když lidé neví jak se cítím a chovají se pak ke mě tak jak se chovají. Protože kdyby věděli jak mi je tak mluví úplně jinak.Ti kteří jsou mými kamarády a znají mě už nějaký ten pátek, poznají, že mi něco je. Tudíž se vyptávají a snaží se mi pomoc. Jenže je háček v tom, že já sama nevím co mi vlastně je. Jsou to deprese, je to stres? Ale z čeho sakra? Asi týden jsem neměla pořádné jídlo, dnem co dnem jsem hubenější, už teď mám 43 kilo. Fuj. Nemůžu se na sebe ani podívat. Holky co se snaží hubnout, těm bych nejradši dala jednu na nos. Sakra proberte se z tý diskotéky. Buďte rádi, že je na vás nějakej ten špek! Na mě není ani kousíček a jak mě to sere. Jsem jenom kost a kůže. Jsem slabá. Nic mě nebaví. Nemůžu spát. Každý den chodím spát kolem 4-5 hodiny. A to nepiju kafe. Mám na něj takovou chuť, ale to bych byla vzhůru možná až do 7 do 8. Nemůžu si to dovolit. Potom mám celý den v hajzlíku a ani si ho nestihnu užít. Prázdniny tak rychle utíkají. Tak mě to štve.

Nikdy jsem netrpěla nějakými depresemi, vždycky jsme se dokázala přes všechno přenést a říct si...život jde dál. Zase jsem zakopla, ale rány se časem zahojí. No jo. Ale to se jednalo o kluky. Teď už jde o moje zdraví. O můj způsob života. To už prostě pro mě není sranda. Co bych dala za to, abych si teďka lehla a hned usla a probudila se normálně v 9 ráno jako normální člověk. Ne já chodím spát ve 4 a vstávám ve 3 odpoledne a co má z celého dne? Hovno.

Ale kecám, že nejde o kluky taky o ně jde. Vždycky se všude zapletou. Pořád mi chybí Patrik. Už si nepíšeme vůbec. Super. Jenom jsme si napsali tak krátce Veselý Vánoce, co jsme dostali atd... To bylo všechno. Ach jo. Taky jsem vám chtěla oznámit, že jsem objevila Kubíka s motorkou, ale tam se zase zapletla jedna trubka, která mi skazí uplně snad všechno co bych mohla s klukem mít.

25.12. jsem se poprvé projela na motorce. S Kubíkem :3 Já prostě zbožňuju modrý oči a kudrnatý vlasy. Nojo ale on je prostě zabitej do tý čubky. Já se jdu zabít. Ahoj. Zase někdy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Týna \ wildhonesty.blog.cz | Web | 29. december 2013 at 15:57 | React

Určitě nás to neotravuje, klidně se tady vypiš. Mě to taky pomáhá. :)
Taky nechápu ty holky, který maj pěknou postavu ale pořád říkaj jak musej zhubnout.
Doufám, že u tebe bude brzy líp. :) Nevím jak bych ti poradila.

2 Zuzka; Entries Of My Life | Web | 29. december 2013 at 19:35 | React

Co blbneš, běž se najíst! :) :O Já to chápu, ostatním se to říká, ale opravdu :) Snad bude líp, a uvidíš, že bude! :))

3 Kája | Web | 29. december 2013 at 21:12 | React

Věřím, že to bude brzy v pohodě! Já bych takhle neblbla, normálně bych se najedla a je jedno, jak budu vypadat! Netrap se kvůli chlapům, problémům a všemu možnýmu! Fakt ne, nestojí to za to! Nic v podstatě nestojí za to, aby ses takhle trápila a duševně to prožívala, vážně nic!! Držím Ti palce, ať se brzy vzchopíš, bude to potřeba ;-)

4 DenysΔ | Web | 30. december 2013 at 10:54 | React

nevím co bych napsala..
nebuď smutná, určitě ti to nesluší. Vím, že to asi slyšet nechceš, ale kdyby jsi měla nadváhu tak se ti to taky nelíbí.. taky by jsi chtěla být hubená, krásná, takže se nesmíš divit slečnám, které chtějí zhubnout:) já osobně ti tvojí váhu závidím:)

5 Chloé | Web | 30. december 2013 at 14:16 | React

Ahoj :) Máš u mňa odmenu za "Competition of the weekend". Dúfam, že sa bude páčiť;)

6 fakynn | Web | 30. december 2013 at 15:50 | React

To je to období. Všechno se sere, všude ta přetvářka, debilní počasí a tak.
S tím jídlem a spánkem mrzí :/ není to tak dlouho, co jsem měla problém jít spát dřív jak ve 3, jenže vstávat jsem musela ve čtvrt na 8 do školy-.- je to pryč, teda teď už vstávám v 11 ..
Za poslední věty bych ti pleskla, vůbec to neříkej!

7 Boom | Web | 1. january 2014 at 21:31 | React
8 Wnaty | Web | 16. january 2014 at 17:08 | React

Neber si to špatně ale s tím odstavcem o tom hubnutí prostě musím nesouhlasit :D. Já sama vážím 43 kilo -ale taky mám nějakých 155 cm :D takže v mém případě je váha.. řekněme normální :D. Ale nevím proč je špatné hubnout- když chce mít holka pěknou postavu, ploché břicho a normální stehna, nevidím na tom nic špatného- cvičit a míň a zdravěji jíst... Většinou to bývá tak že když chce holka zhubnout, nejedná se o to že chce aby z ní byla kostra potažená kůží, ale že chce mít pěkné břicho a stehna a tak...
Někdy (dost často :DD..) mi přijdou tvé články strašně negativní nebo takové "bezduché" a jsem typ člověka na kterého se tyhle věci a negativita dost přenáší. Chápu že máš špatnou náladu a vůbec mi nevadí že se vypisuješ na blog (je to přece tvůj blog :D) ale myslím že by ti prospělo přestat se tolik litovat a něco s tím sakra udělat! :D
Pokud jsi nespokojená že nikdo neví jak se cítíš a chovají se k tobě jinak než bys chtěla tak se chovej jak se cítíš.. (samozřejmě trochu v míře :D).Pokud málo jíš tak si nastavit daný jídelníček a řídit se podle něj -malé porcičky, víckrát denně a zdravější ;)! :D I když nebudeš mít chuť k jídlu- prostě to sněz a tělo se dá za chvilku do normálu.. Nezapoměň že  lidského těla se vším všechno souvisí a když se ti vrátí normální způsoby stravování, zlepší se i zdraví, psychická nálada, a to spaní! :) Taky se vyplatí, když nemůžeš usnout jít si prostě lehnout v šest večer mobil a comp nechat vypnutý a ležet prostě jen tak "naprázdno" .. takhle pár dní a už to bude v pohodě! :D (věř mi s tím vším mám  zkušenost :D ;)). Prostě klid sesbírej se.. nechápuproč seš smutná tolik z kluků, vlastně se v nich ani pořádně neorijentuju :D  Přijde mi že si to moc bereš-- moc se lituješ ale to ti nijak nepomůže-- vem si život do svých rukou a něco se sebou dělej :D A nezapomeň že všecko souvisí se vším- jak se zlepší fyzická stránka, zlepší se i psychická ;)
PS: Kolik že ti je?? :D Jen tak pro informaci?? :)
PPS: Jinak si nejsem uplně jistá jestli víš co jsi do toho obrázku napsala / nebo proč si ho k tomuto článku dala (například slovo BiTCH :D -jestli víš co to znamená :D a FaT/ tlustý/á , když píšeš jakou máš podváhu ;))
PPPS: Nic si neber zle!!! ;)
S přáním lepšího života.. Wnaty :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama