Popis mé osoby v několika přídavných jménech

12. november 2013 at 20:57 | Susane S.
FARAH
(článek jsem četla u Em Zet-musela jsem to napsat taky)
Nad tímhle článek jsem celkem dlouho přemýšlela (od včerejška). Proč? Protože jsem si uvědomila, že o mě nic nevíte, vlastně víte hodně, ale vlastně nevíte nic. No jo no, melu srajdy, jelikož jsem zase měla určitou dávku kofeinu a nějak moc přemýšlím, ale nechci vás dusit mýma morbidníma myšlenka, protože vím, že vás to stejně nebaví. Ale vraťme se k tomu, co jsem vlastně chtěla napsat. Jaká vlastně jsem, kdybych se měla popsat v několika přídavných jménech.

KAMRADÁSKÁ
Co k tomu dodat, ráda komunikuji s lidmi a moc ráda navazuji kontakty s novými lidmy a vyhledávám nové známosti. Jsem zkrátka člověk co není nikdy sám.

KLIDNÁ
Ano jsem kliďas, nejsem násilné povahy, nemám ráda chaos a hádky. Všechno se vždycky snažíš vyřešit v klidu a bez konfliktů. Nemám ráda lidi, který vyvolávají hádky a všechno řeší násilným způsobem. Já jsem přesný opak.
LÍNÁ
Ano, ano. Všechno odkládám na poslední chvíli. Když mě něco nebaví, tak to prostě dělat nechci. Když musím vyvenčit psa, vynést koš, uklidit si prádelník nebo cokoliv, co MUSÍM tak se mi do toho nechce. Ale když nemusím a dělám to pro to abych z toho měla dobrý pocit já a ne rodiče, tak mi to tolik nevadí a dělám to i s chutí. Stejné je to i s učením. Když se zkrátka musím učit a nic jiného mi nezbývá, tak to odfláknu, učím se s nechutí. Ale když
SLUŠNÁ
Samozřejmě. Jsem slušná a dobře vychovaná. Protože ten pocit, že si o mě ostatní budou říkat, že jsem oprsklá a drzá, není moc hezký. Spíš mě těší, že si o mě ostatní říkají, že jsem slušně vychovaná a umím se chovat ve společnosti, nejen že udělám dobrou vizitku sobě, ale i svým rodičům, kteří mě mají na svědomí a oni zodpovídají za mé chování.
NEŠIKOVNÁ
No jistě, kudy chodí tudy dvacet let tráva neroste. Vážně jsem strašně nemotorná a neumím nic, myslím to vážně. Neumím nic. Jednou jsem musela zavrtat garniž na záclony a víte co se stalo? Navrtala jsem to tak, že teď když na jednom konci chybí zajištění, tak záclona sklouzavá, prostě křivě. A co se dá dělat? Teď už nic.
ŠŤASTNÁ
I když se to někdy nezdá, je to tak. Jsem šťastná, mám všechno co potřebuji a kluka k životu nepotřebuji je to spíš jen takový bonus. Mám sice ne moc fungující rodinu, ale i tak ji mám. Mám kde bydlet, mám co jíst. To mi bohatě stačí.
SKROMNÁ
Toto navazuje na odstaveček nad tímto. Jsem skromná (stačí mi to nejlepší). Myslím to vážně. Jelikož moje dětství nebylo zrovna vysněné, naučila jsem se to, že se musím spokojit s tím co mám a pokud je mi nabízen přepych, nepřijímat ho, proč? Protože by mě to změnilo a to já nechci. Chci mít jen to co si mohu dovolit a kdyby se mě někdo zeptal jestli chci okamžitě 1 milion korun, řekla bych ne. Nepotřebuji to.

Jak by jste se popsali několika přídavnými jmény vy?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ΔMELIA GOLDEN | Web | 12. november 2013 at 22:23 | React

Tak to  jsi věru vyrovnaný a šťastný člověk:-) pokud mi půjčíš článek, tak se dočteš jakými přídavnými jmény bych se popsala na mém blogu! :-)

2 unfounded. | Web | 13. november 2013 at 12:49 | React

závidím ti pár vlastností :)
já bych se asi popsala - líná (stejně jak ty:D), zlá, sobecká, nespolečenská, občas i milá, nedůvěřivá a dalších x desítek slov, který nejsou příjemný na čtení :D:)
vtipný je, že milá dokážu být jen na internetu, nebo u člověk, na kterým mi OPRAVDU záleží :D:/
jinak skvělý nápad :)

3 monbella | Web | 13. november 2013 at 14:07 | React

Nejvíc se mi na tobě líbí ta skromnost, kamarádský a líný je kdekdo , ale skromnost bohuzel hodne lidem chybí. Plus ocenuji stastna, rada jsem mezi pozitivnima lidma, sama jsem optimistka.

4 onebite | Web | 13. november 2013 at 16:04 | React

no já jsem...líná,smolařka,snílek,a rozhodně tupá!! :D

5 rebelle fleur | Web | 14. november 2013 at 4:32 | React

Tak to jsme obrovské protiklady:)
závidím ti, že dokážeš být skromná a klidná. to já jsem pravý opak:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement